Outsourcing specjalistów

Systemy wbudowane

Nasze zespoły wspierają klientów w zakresie inżynierii oprogramowania oraz projektowania systemów wbudowanych. Specjalizujemy się w projektowaniu dla przemysłu samochodowego ze szczególnym naciskiem na ISO 26262. Spektrum naszych działań rozciąga się od oceny projektów pod kątem functional safety na poziomie systemu lub całego pojazdu aż po rozwój kompletnego rozwiązania łącznie z PPAP.

Analityka biznesowa

Oferujemy szerokie wsparcie w analizie wymagań klientów. Nasze doświadczenie w rozwoju złożonych systemów w całym ich cyklu życia pozwala nam w szerokim zakresie wspierać klientów w negocjacjach z klientami w obszarze stosowanych rozwiązań technicznych. W wielu przypadkach nasze zespoły pozwoli obniżyć koszty produkcji.

Zespoły testerów

Współpracujemy z klientami przy testowaniu oraz subiektywnej ocenie systemów. Szeroki wachlarz usług rozpoczyna się od zbierania danych z systemów radarowych, kamer czy lidarów poprzez testy systemów w środowiskach kontrolowanych aż po projektowanie i automatyzację testów. Oferujemy szeroki zakres obróbki danych takich jak labeling, ground truthing, czy projektowanie narzędzi.

Dynamika samochodu

Naszym klientom zapewnimy wsparcie wykwalifikowanego personelu inżynierów oraz techników testowych którzy mają doświadczenie we wszelakich testach performance’u elementów zawieszeń, m.in. testów walidacyjnych całego pojazdu, testów amortyzatorów, opon, układów kierowniczych itp. Testujemy na torach oraz drogach publicznych, zarówno w Polsce jak i za granicą. Nasze usługi outsourcingu pracowników pozwolą Twojej firmie elastycznie dopasować się do dynamicznie zmieniajacych sie rynkowych realiów. Oferujemy wsparcie w postaci dedykowanych specjalistów aż po całe zespoły łącznie z kadrą menadżerską niskiego szczebla.