Szkolenia

Nowoczesny program szkoleń prowadzonych przez doświadczonych wykładowców cieszy się uznaniem wśród wielu wiodących firm na świecie. Połączenie teorii z praktyką sprawia, że zajęcia są efektywne a słuchacze z chęcią angażują się w ćwiczenia.

Szkolenia – Inżynieria Systemów

Zakres szkoleń obejmuje szeroko pojętą inżynierię systemów i ułatwia zrozumienie fundamentalnych zagadnień z nią związanych. Nasi specjaliści pomagają zrozumieć filozofię inżynierii wymagań, opisują różnice wynikające z różnego sposobu prowadzenia projektów (iteracyjna,„żywiołowa”) oraz angażują uczestników do włączenia myślenia systemowego.

Szkolenia – nowoczesne narzędzia

Wyspecjalizowani praktycy przygotowują nową kadrę inżynierów do pracy z nowoczesnymi narzędziami. Skomplikowane i drogie programy są inwestycją, która nie może się marnować. Szybkie i efektywne wykorzystanie narzędzi przyspiesza rozwój firmy i zwiększa jej potencjał.
Szkolenia obejmują swoim zakresem zarówno programy do zarządzania projektami jak i narzędzia służące bezpośrednio do obróbki sygnałów.

Szkolenia – dynamika pojazdów oraz układ zawieszenia

Zespół praktyków z wieloletnim doświadczeniem prowadzi szkolenia z zakresu konstrukcji zawieszeń, ich zastosowań oraz modelowania. Program szkoleń dopasowujemy do wymagań klienta oaz jego potrzeb. Poszczególne komponenty podwozia oraz ich wpływ na zachowanie pojazdu są częściami osobnych bloków szkoleniowych, mogą być również zintegrowane w jednodniową sesję szkoleniową.

Szkolenia – amortyzatory

Budowa oraz rodzaje tłumików drgań zawieszania jakimi są amortyzatory, ich wady oraz zalety wraz  z wpływem na zachowanie pojazdów samochodowych są tematem cyklu szkoleń przeznaczonych dla grup z podstawami wiedzy inżynierskiej, jak również dla zaawansowanej grupy obiorców. Podczas sesji szkoleniowej słuchacze zagłębią się w najdrobniejsze kwestie strojenia amortyzatów zarówno w kierunku osiągnięcia najwyższego komfortu jaki i poprawy trakcji oraz pewności prowadzenia pojazdu.

Szkolenia – efektywna jazda

Autorski program indywidualnego szkolenia z jazdy samochodem przeznaczony jest dla doświadczonych kierowców którzy mają potrzebę lepiej rozumieć dynamikę samochodu. Głównym celem szkolenia jest zwrócenie uwagi na różne elementy pracy zawieszenia oraz ich wpływ na aspekty prowadzenia i stabilności pojazdu. Zajecia prowadzone są na naszym fimowym obiekcie lub jeśli jest to wymagane przez klienta na dowolnym torze lub odcinku drogowym.